Site Overlay

O autorce

Urszula Poszumska – freelancerka, dziennikarka, felietonistka, copywriterka, tłumaczka, właścicielka firmy Słówskładanie.

Magister dziennikarstwa i komunikacji społecznej, specjalizacja Public Relations oraz europeistyki na Uniwersytecie Wrocławskim, a także magister finansów i księgowości  w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku. Wieloletnia reporterka informacji finansowych agencji Reutera.

Od 2017 roku z powodzeniem prowadzi własną firmę świadczącą usługi copywritingu polskiego i angielskiego, tłumaczeń w parach PL-ENG, ENG-PL, PL-PT, PT-PL, dziennikarskie, social media.

„Wykorzystałam doświadczenie z przejścia od pracy na etacie w korporacjach do założenia i prowadzenia z sukcesem własnej firmy , a także moją szeroką wiedzę finansową, księgową, biznesową, marketingową zdobytą na studiach i pogłębianą każdego dnia przy okazji tworzenia niezliczonych tekstów o tej tematyce dla klientów, aby napisać poradnik zawierający dosłownie wszystko, co trzeba wiedzieć o freelancingu.” – autorka  e-booka, Urszula Poszumska.

>>> Wywiad z autorką e-booka na Trójmiasto.pl o jej pracy, freelancingu, poradniku.